جاوا اسکریپت مرورگر شما غیر فعال است. برای استفاده کامل از امکانات این سایت آنرا فعال نمایید.
گروه سنگ گچ معدنی
 1. سنگ گچ معدنی مخصوص کارخانجات سیمان

  بنا به نیاز ترکیب سنگ گچ در حین تولید سیمان، این محصول با خلوص بین 80 تا 85 درصد و 90 تا 95 درصد در سه نوع دانه بندی و انواع بسته بندی قابل تحویل مشتریان می باشد.

 2. سنگ گچ معدنی مخصوص کارخانجات گچ

  این نوع سنگ گچ به عنوان مواد اولیه کارخانجات پخت گچ با خلوص بین 92 تا 98 درصد در سه نوع دانه بندی و انواع بسته بندی قابل تحویل مشتریان می باشد.

گروه گچهای ساختمانی
 1. گچ ساختمانی معمولی

  گچ معمولی ساختمانی(رومز) نوعی از اندودهای گچی برای لایه اول گچکاری می باشد. این محصول با مخروط خروجی دو نوع کوره دما بالا و پائین بدست می آید. این محصول در گونیهای 40 کیلوئی پروپیلن به بازار عرضه می گردد.

 2. گچ سفید روکار ساختمانی

  گچ سفید روکار ساختمانی(رومز) نوعی از اندودهای گچی برای لایه نهائی گچکاری می باشد. این محصول از خروجی کوره دما پائین بدست می آید. همچنین این نوع اندود در مصارف دکوراتیو بکار می رود. این محصول در گونیهای 40 کیلوئی پروپیلن به بازار عرضه می گردد.

گروه گچهای صنعتی
 1. گچ استاکو

  گچ استاکو نوعی از پلاسترهای گچی است که از خروجی کوره دما پائین بدست می آید مصرف عمده آن در تولید صفحات روکش دار وپنلها گچی می باشد. محصول ذکر شده تحت فرایند خاص با درصد همی هیدرات بالا تولید می شود. این محصول در انواع بسته بندی به بازار عرضه می گردد.

 2. گچ بلوک و قالب

  گچ بلوک و قالب(الماس) نوعی از پلاسترهای گچی است که از خروجی کوره دما پائین بدست می آید مصرف عمده آن در تولید بلوکها و پنلها گچی می باشد. محصول ذکر شده تحت فرایند خاص با قابلیت مقاومت فیزیکی بالا تولید می شود. این محصول در انواع بسته بندی به بازار عرضه می گردد.

گروه گچهای ساختمانی ترکیبی
 1. گچ سبک ماشینی

  این محصول جزء گروه محصولات سبک سازی شده می باشد این ملات بصورت ماشینی (پاششی) اجرا می شود. خصوصیات این ملات سرعت بالا اجرا (در حدود 200 متر مربع در روز) و عایق حرارت صوت و وزن مخصوص كمتر نسبت به گچ معمولى مي باشد. همچنين مدت زمان گيرش اين گچ در حدود 2 الى 3 ساعت مى باشد و اين امكان را براى گچ كار فراهم مى نمايد تا مدت زمان بيشتري را براى فعاليت روى گچ داشته باشند. این محصول علاوه بر خصوصیات فوق قابلیتهای ذیل را برای مصرف کننده فراهم می کند: بی ضرر برای پوست، قابل انعطاف، تک لایه، گچ کاری با سرعت بالا و دور ریز کم نسبت به ملاتهای سنتی، خشک شدن سریع، مقاوم در برابر سایش، مقاوم در برابر ناخن، مقاوم در برابر آتش، عدم نیاز به پوشش رزینی قبل از رنگ کاری.

 2. گچ سبک دستی

  این محصول جزء گروه محصولات سبک سازی شده می باشد این ملات بصورت دستی (سنتی با استفاده از ماله) اجرا می شود. خصوصیات این ملات علاوه بر سبکی و عایق حرارتی خوب قابلیتهای ذیل را برای مصرف کننده فراهم می کند: بی ضرر برای پوست، قابل انعطاف، تک لایه، خشک شدن سریع، مقاوم در برابر سایش، مقاوم در برابر ناخن، مقاوم در برابر آتش، عدم نیاز به پوشش رزینی قبل از رنگ کاری.

 3. گچ پرداخت کاری(ساتن)

  این محصول یکی از اجزای گروه محصولات کامپوننت گچی برای روکش نهائی است. این محصول آماده به عنوان یک غشاء نازک بعد از ترکیب با آب شیرین استفاده می شود. کاربرد این سیستم معمولا برای اندودکاری سطوح خش دار و مواج به کار می رود. پس از استفاده سطح کار کاملا جلا دار می شود و باعث می شود سطحی براق و بدون موج بدست آید. کار با این نوع ملات بسیار نسبت به ملاتهای دیگر آسان و سهل می باشد. این محصول علاوه بر قابلیت کار بر روی سطوح گچی امکان استفاده بر روی سطوح دیگر مانند سطوحی چوبی، سطوح بلوکهای گچی، سطوح پنل گچی و سطوح خشن تر را دارد.

 4. بتونه نقاشی

  پودر بتونه نقاشی سریر محصولی با فرمولاسیون روز اروپائی بوده که برای دستیابی به یک سطح صاف و صیقلی، بعنوان یک زیر سازی بسیار مناسب قبل از نقاشی و یا کاغذ دیواری مورد استفاده قرار میگیرد. از این محصول میتوان برای ایجاد سطجی یکنواخت و برای پرکردن درزها و ترکهای دیوار و جلوگیری از حالت سایه روشن استفاده نمود. این محصول بصورت پودر بوده و نیازی به افزودنی های دیگر نظیر روغن یا تینر ندارد.

 5. بتونه درزگیر

  بتونه درزگیر ترکیبی است از گچ استاکو و مواد افزودنی است که بصورت پودر آماده ترکیب با آب عرضه می شود و برای درزگیری درز بین صفحات روکش دار گچی و محل پیچ ها استفاده می شود. این محصول برای بتونه کاری و درزگیری با نوار کاغذی یا نوار فایبرگلاس مخصوص در سیستم های ساخت و ساز خشک به کار می رود. این ماده به صورت لایه های نازک برای درزگیری صفحات روکش دار گچی پس از نصب و یا تعمیرات سطوح آسیب دیده صفحات روکش دار گچی، پر کردن درزها و سوراخ های قطعات بتونی، بتونه کاری سطوح بتونی و یا سفید کاری دیوارک های گچی با حداقل ضخامت یک تا سه میلی متر مورد استفاده قرار می گیرد.

 6. روکش فوم

  با توجه به الگوی سبک سازی در ساختمان امروزه مصرف پلاستوفوم در صنعت ساختمان برای دیوارها و سقف مورد استفاده قرار می گیرد. به علت جذب پائین آب سطح فوم، اندود کاری گچ ساختمانی به علت عدم چسبندگی امکان پذیر نمی باشد و در صورت استفاده از گچ معمولی پس از مدتی گچ ترک می خورد و یا از روی سطح بلند می شود. ملات گچی روی سطوح فوم بر پایه اصلی گچ و یکسری مواد افزودنی است که بتواند مشکل ذکر شده را اصلاح نماید.

 7. روکش بتن

  نوعی گچ میکرونیزه خاص می باشد که با فرمولاسیون بسیار قوی و دارای خواص فیزیکی و قدرت چسبندگی بسیار بالا میباشد. این محصول بر خلاف گچ های سنتی به راحتی به بتون، فوم و سطوح صیقلی چسبیده و مرحله رابیتس کاری را حذف می نماید. همچنین این ملات بهبود دهنده میزان جذب صدا و خصوصیت میرائی می شود. برای ضخامتهای بیش از 4/1 اینچ بهتر است از دو لایه اندود استفاده گردد یکی لایه نهائی (Skim Coat) و دیگری لایه پیوندی (Bonding Agent) که پیشنهاد می گردد برای لایه زیرین از ملات گچی روکش بتون و برای لایه نهائی از ملات روکش فوم این شرکت به علت ممزوج بودن با آستر زیرین استفاده گردد.

گروه چسب سیمانی
 1. چسب کاشی و سرامیک پودری

  جهت استفاده در دیوار و کف در داخل و خارج ساختمان بمنظور چسباندن سرامیک دیوار و انواع پوشش بخصوص کاشی ها و پوشش های جاذب و نیز همه محصولات مورد استفاده در صنعت ساختمان بدون نیاز به افزودنی می باشد. این محصول همچنین برای مصالح ساختمانی که تحت تنش های حرارتی هستند (بتن سبک حرارتی، بالکن ها و پلکان) و نیز سطوح حساس و همچنین محیط های با رطوبت بالا و پررفت و آمد کاربرد دارد.

اطلاعات فنی گچ | بستن پنجره
نظرخواهی از مشتریان | بستن پنجره

نام مشتری
   
نظر مشتری
   
پست الکترونیکی مشتری
   حوزه فروش | بستن پنجره
خط مشیء شرکت | بستن پنجره

خط مشي سيستم مديريت كيفيت و محيط زيست و ايمني و بهداشت شغلي شركت صنایع گچ خوزستان با گذشت بيش از سی سال فعاليت در زمينه توليد گچهاي صنعتي و ساختماني با هدف ارتفاء كيفي توليدات و تأمين كامل بازار داخلي و كسب سهمي از بازار خارجي و افزايش سطح رضايت مشتريان خود را موظف و متعهد ميداند تا توليدات خود را به نحوي ارائه نمايد كه كليه مشتريان و استفاده كنندگان از رضايت كامل برخوردار بوده و نسبت به شركت و محصولات آن اطمينان كامل داشته باشند. بدين منظور جهت دستيابي به مقاصد فوق محور هاي زير را سر لوحه خود قرار داده است : ایجاد یک سیستم مدیریت کیفیت به منظور شناخت و درک کامل از نيازمنديهای مشتری و جلب و بهبود رضایت مشتریان داخلی و خارجی . ورود و دستیابی به بازارهای جدید با حصول اهداف کمیتی و حفظ و بهبود کیفیت محصولات . فراهم نمودن محیط کاری مناسب برای کارکنان جهت انجام کارگروهی و بالا بردن انگیزه مشارکت در راستای دستیابی به اهداف کیفی ، ایمنی و بهداشت شغلی و زیست محیطی . اختصاص بهینه منابع بمنظور تحقق اهداف و برنامه های کیفی و برنامه های ایمنی ، بهداشت شغلی و زیست محیطی . آموزش نظام مند کارکنان بمنظور افزایش مستمر دانش فنی و تخصصی مهارتهای شغلی ایشان در جهت استفاده بهینه از منابع . تعهد به پیشگیری و کنترل آلودگیهای زیست محیطی و تعهد به پیشگیری از مصدومیت و بیماری با رویکرد بهبود مستمر مدیریت زیست محیطی و مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی . شناسایی و رعایت کلیه قوانین قابل کاربرد در زمینه کیفیت ، ایمنی ، بهداشت شغلی و زیست محیطی . کنترل و کاهش مصرف انرژی و الویت دادن به اقدامات پیشگیرانه نسبت به اقدام اصلاحی . بهبود مستمر و بازنگری دوره ای نظام مدیریت کیفیت و ایمنی و زیست محیطی در جهت حصول اطمینان از تناسب ، اثربخشی و کفایت آن . به منظور دست يافتن به موارد فوق فرآيند هاي سازمان منطبق با استاندارد ISO 9001:2008 و ISO 14001:2004 وOHSAS 18001:2007استقرار يافته و همچنين اهداف كيفيت و محيط زيست و ايمني و بهداشت شغلي تدوين گرديده اند . كليه كاركنان موظفند ضمن درك خط مشي كيفيت ، محيط زيست ، ايمني و بهداشت شغلي ، نيازمنديهاي مشتري و الزامات قانوني مربوطه ، نسبت به رعايت كيفيت در انجام امور محوله در حيطه عملكرد خود كوشا بوده و مسئولانه عمل نمايند. نماينده مديريت در سيستم مديريت كيفيت و محيط زيست ، ايمني و بهداشت شغلي ضمن تلاش در جهت حفظ و نگهداري سيستم و نظارت بر عملكرد آن ، ميزان اثر بخشي آن را در زمان هاي مقتضي و در جلسات بازنگري به مديريت و مديران ارشد گزارش نموده تا اقدامات لازم در راستاي بهبود اثر بخشي سيستم مديريت كيفيت و محيط زيست و ايمني و بهداشت شغلي به عمل آيد .

گواهینامه های اخذ شده | بستن پنجره 
درباره ما | بستن پنجره
شرکت صنایع گچ خوزستان(سهامي خاص )در نیمه دوم سال 1357 به عنوان اولین و بزرگترین کارخانه گچ ماشینی در شمال شرقی استان خوزستان در منطقه رامهرمز با ظرفیت 1000 تن در روز آغاز به کار نمود. این شرکت با دارا بودن دو معدن سنگ گچ بیشترین ذخیره را در استان در اختیار دارد.
مشتری گرامی، برای ورود به پورتال عاملین فروش نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید. | بستن پنجره

نام کاربری
   
رمز عبور