جاوا اسکریپت مرورگر شما غیر فعال است. برای استفاده کامل از امکانات این سایت آنرا فعال نمایید.
بیشتر برای گچ کار، قابلیت انعطاف، مقاوم در برابر سایش، مقاوم در برابر آتش، عدم نیاز به پوشش رزینی قبل از رنگ کاری، بومی سازی خواص محصولات خارجی با روشهای داخل کشور، قابیلت استفاده در مناطق مرطوب و قیمت مناسب را مد نظر قرار داده است

یکی از مجهزترین آزمایشکاه های گچ ایران در شرکت صنایع گچ خوزستان تجهیز و مورد بهره برداری قرار گرفته است که حاصل این فعالیت اخذ گواهی استاندارد ملی و گواهی سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2008 گردید. در خط مشی شرکت، علاوه بر الزامات قانونی، الزامات مشتری و تلویحی نیز در تحقق محصولات رعایت می کردد.

در دستیابی به محصول مناسب و ثبات دائمی کیفی، به صورت تخصصی فراتر از استاندارد آزمایشات آنالیز فیزیکی در تمام ایستگاه های کنترل کیفیت انجام می شود. بنا به نیاز مشتریان خارجی، محصولات به همراه ارائه کواهی C.O.C از شرکتهای BV ،SGS و سایر شرکتهای بازرسی کننده کالا عرضه می گردد.

امید است این فعالیتها موجب بهبود و بالا رفتن سطح رضایت مشتریان گردد. این شرکت آماده ارائه خدمات در دامنه محصولات ساختمانی و تخصصی گچ می باشد.درباره شرکت

شرکت صنایع گچ خوزستان(سهامي خاص) در نیمه دوم سال 1357 به عنوان اولین و بزرگترین کارخانه گچ ماشینی در شمال شرقی استان خوزستان در منطقه رامهرمز با ظرفیت 1000 تن در روز آغاز به کار نمود. این شرکت با دارا بودن دو معدن سنگ گچ بیشترین ذخیره را در استان در اختیار دارد.

ماشین آلات این کارخانه با تکنولورژی بالای اروپایی توسط شرکت BSH آلمان ساخته شده است. تفکر مهندسی علاوه بر طراحی و استقرار ماشین آلات تولید با کیفیت، موجب حفظ بیشتر محیط زیست نیز شده است. این امر با بکارگیری تعداد دو دستگاه الکترو فیلتر و هشت جت فیلتر در خط تولید به تحقق رسیده است.

رشد بازار ساخت و ساز و مسکن و تقاضای متنوع تر بازار، سهامداران شرکت را بر آن داشت با بهره برداری جدید از معدن منگان و دستیابی به مواد اولیه با خلوص بالا، علاوه بر تولید محصول سفیدکاری با دانه بندی بسیار نرم، قدم در تولید گروه محصولات با کمپوننت گچی نوین با ترکیب افزودنیهای تخصصی گچ بردارد.

این شرکت در تولید محصولات جدید مباحث سبک سازی، استحکام بیشتر، سرعت بیشتر اجرا، سطح نهایی روشن تر، کاهش مصرف به ازای هر متر مربع، بهبود دهنده میزان جذب صدا، ایمنی

اطلاعات فنی گچ | بستن پنجره
نظرخواهی از مشتریان | بستن پنجره

نام مشتری
   
نظر مشتری
   
پست الکترونیکی مشتری
   حوزه فروش | بستن پنجره
خط مشیء شرکت | بستن پنجره

خط مشي سيستم مديريت كيفيت و محيط زيست و ايمني و بهداشت شغلي شركت صنایع گچ خوزستان با گذشت بيش از سی سال فعاليت در زمينه توليد گچهاي صنعتي و ساختماني با هدف ارتفاء كيفي توليدات و تأمين كامل بازار داخلي و كسب سهمي از بازار خارجي و افزايش سطح رضايت مشتريان خود را موظف و متعهد ميداند تا توليدات خود را به نحوي ارائه نمايد كه كليه مشتريان و استفاده كنندگان از رضايت كامل برخوردار بوده و نسبت به شركت و محصولات آن اطمينان كامل داشته باشند. بدين منظور جهت دستيابي به مقاصد فوق محور هاي زير را سر لوحه خود قرار داده است : ایجاد یک سیستم مدیریت کیفیت به منظور شناخت و درک کامل از نيازمنديهای مشتری و جلب و بهبود رضایت مشتریان داخلی و خارجی . ورود و دستیابی به بازارهای جدید با حصول اهداف کمیتی و حفظ و بهبود کیفیت محصولات . فراهم نمودن محیط کاری مناسب برای کارکنان جهت انجام کارگروهی و بالا بردن انگیزه مشارکت در راستای دستیابی به اهداف کیفی ، ایمنی و بهداشت شغلی و زیست محیطی . اختصاص بهینه منابع بمنظور تحقق اهداف و برنامه های کیفی و برنامه های ایمنی ، بهداشت شغلی و زیست محیطی . آموزش نظام مند کارکنان بمنظور افزایش مستمر دانش فنی و تخصصی مهارتهای شغلی ایشان در جهت استفاده بهینه از منابع . تعهد به پیشگیری و کنترل آلودگیهای زیست محیطی و تعهد به پیشگیری از مصدومیت و بیماری با رویکرد بهبود مستمر مدیریت زیست محیطی و مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی . شناسایی و رعایت کلیه قوانین قابل کاربرد در زمینه کیفیت ، ایمنی ، بهداشت شغلی و زیست محیطی . کنترل و کاهش مصرف انرژی و الویت دادن به اقدامات پیشگیرانه نسبت به اقدام اصلاحی . بهبود مستمر و بازنگری دوره ای نظام مدیریت کیفیت و ایمنی و زیست محیطی در جهت حصول اطمینان از تناسب ، اثربخشی و کفایت آن . به منظور دست يافتن به موارد فوق فرآيند هاي سازمان منطبق با استاندارد ISO 9001:2008 و ISO 14001:2004 وOHSAS 18001:2007استقرار يافته و همچنين اهداف كيفيت و محيط زيست و ايمني و بهداشت شغلي تدوين گرديده اند . كليه كاركنان موظفند ضمن درك خط مشي كيفيت ، محيط زيست ، ايمني و بهداشت شغلي ، نيازمنديهاي مشتري و الزامات قانوني مربوطه ، نسبت به رعايت كيفيت در انجام امور محوله در حيطه عملكرد خود كوشا بوده و مسئولانه عمل نمايند. نماينده مديريت در سيستم مديريت كيفيت و محيط زيست ، ايمني و بهداشت شغلي ضمن تلاش در جهت حفظ و نگهداري سيستم و نظارت بر عملكرد آن ، ميزان اثر بخشي آن را در زمان هاي مقتضي و در جلسات بازنگري به مديريت و مديران ارشد گزارش نموده تا اقدامات لازم در راستاي بهبود اثر بخشي سيستم مديريت كيفيت و محيط زيست و ايمني و بهداشت شغلي به عمل آيد .

گواهینامه های اخذ شده | بستن پنجره 
درباره ما | بستن پنجره
شرکت صنایع گچ خوزستان(سهامي خاص )در نیمه دوم سال 1357 به عنوان اولین و بزرگترین کارخانه گچ ماشینی در شمال شرقی استان خوزستان در منطقه رامهرمز با ظرفیت 1000 تن در روز آغاز به کار نمود. این شرکت با دارا بودن دو معدن سنگ گچ بیشترین ذخیره را در استان در اختیار دارد.
مشتری گرامی، برای ورود به پورتال عاملین فروش نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید. | بستن پنجره

نام کاربری
   
رمز عبور